Hakkımızda

Tigfy.com yatırımcı ve iş kadını Gizem Özdemir tarafından kurulmuştur. Harvard Business School mezunu olan Gizem 1981 yılında Lüksemburg’da doğdu. 2005 yılında mezun olduktan sonra Credit Suisse‘te finansal analist olarak çalışmaya başladı. 5 sene sonra Rothschild & Co şirketinde finansal planlama uzmanı olarak kariyerine devam etti. Finans sektöründe edindiği bilgi ve deneyim sayesinde 2018 yılında Lihtenştayn’da ortağı ile Özdemir & Cohen adında finansal danışmanlık şirketini kurdu. İnsanlara yardımcı olmak için iş dünyası ve finans ile ilgili bilgilerini bu sitede paylaşmaktadır.

Tigfy.com, finans, ekonomi ve iş dünyası ile ilgili, özgün içeriklerle sürekli güncellenen blog sitesidir. Uzman ekibimiz sizin için yararlı bilgiler sunan ilgi çekici makaleler hazırlayıp yayınlamaktadır.

Sitemizdeki içerikler ekonomi, finans ve yatırım konularında bilgi sahibi uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır.

Tigfy.com ekibinin FinTech’e olan ilgisi sayesinde blogumuzda finansal teknoloji alanında ilgi çekici, önemli gelişmelerle ilgili haberleri de sık sık yayınlanmaktadır.

Kabak tadı veren, sürekli sağda solda bahsedilen, birbirine benzeyen, sıradan ve yararsız konulardan bahsederek takipçilerimizin kıymetli zamanını çalmak yerine önemli konuları detaylarıyla anlatıyoruz. Ve tabii ki spekülatif içerikler paylaşan haber sitelerinden de kesinlikle farklıyız, bu yüzden sitemizde finans, ekonomi ve yatırım konuları için ayrı kategoriler bulunmakta.

Olabildiğince çok sayıda yararlı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Eğer web sitemizde bilgi sahibi olmak istediğiniz konulardan bahsetmeyi unuttuysak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için info@tigfy.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.